• sample 1

  Kajak na trochę

  Chcesz popływać kajakiem ale nie opłaca się kupować od razu całego sprzętu? Mamy na to rozwiązanie! Zajrzyj na naszą stronę w zakładkę wypożyczalnia, tam dowiesz się wszystkiego co możesz zrobić żeby  mieś kajak nawet na kilka dni. 

  Zastanawiasz się czy nasz sprzęt spełni twoje oczekiwania. Po prostu przyjdź i sprawdź. 

  Warto spróbować!

 • Zimowa wyprzedaż
 • Kajak AM Two
 • sample-2

   AM Kajaki

  Witamy na stronie producenta poświęconej kajakom. Produkujemy modele jedno osobowe, dwuosobowe oraz kajak z opcją dla dziecka. Posiadamy szeroką gamę akcesorii , które ułatwią wyprawę kajakową. 

  Proponujemy sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapraszamy do współpracy, proponujemy atrakcyjne warunki. 

  Wypróbuj i kup teraz !

 • sample-3

  Podstawą jest zadowolony klient

  Jeżeli poszukujesz czegoś nietypowego skontaktuj się z nami. 

  Pomożemy, doradzimy!

  Jesteś początkujący, skompletujemy Ci zestaw, podpowiemy co może się przydać i z czego warto skorzystać. Pobierz nasz poradnik kajakarza.

  Przekonaj się sam !

Kajaki

Jako producent proponujemy kajaki typowo turystyczne, wykonane z laminatu PS. Zaletą ich jest waga oraz funkcjonalność. W ofercie posiadamy różne modele w zależności od potrzeb.

Więcej

Akcesoria

Dodatkowo w ofercie posiadamy szeroki wybór wioseł od drewnianych po aluminiowe, kamizelek asekuracyjnych i ratunkowych oraz innych przedmiotów przydatnych przy użytkowaniu jak i przy organizacji spływów.

Więcej

Wypożyczalnia

Specjalnie dla wygody klienta stworzyliśmy możliwość wypożyczenia kajaka na godziny lub dni. Nowością jest możliwe sprawdzenie i wypróbowanie naszego sprzętu na wodzie.

Więcej

KONTAKT

Bród Mały 3C, 16-402 Suwałki

amkajak.pl@gmail.com

www.amkajak.pl

tel biuro: 531 750 617

© Copyright 2019 by AM Kajak